O REALIZACJI

Inwestycja składa się z dwóch wolnostojących budynków mieszkalnych dwulokalowych – każdy z odrębnym wejściem. Budowę rozpoczęto w 2020 roku. Powierzchnia domów kształtuje się w przedziale od 136,9 do 139 m2. W każdym domu znajduje się wbudowany w bryłę garaż o powierzchni ponad 15 m2 wyposażony w bramę garażową sterowaną elektrycznie. Dodatkowo przewidziano w garażu podejścia pod montaż stacji uzdatniania wody użytkowej.

Dojazd do nieruchomości zrealizowany będzie poprzez drogę wewnętrzną, a druga linia zabudowy poprawia komfort mieszkania. Dodatkowym atutem jest wjazd  przez zamykaną radiowo bramę wraz z przynależną furtką z wideodomofonem. Przed bramą zaprojektowano wygodą strefę na dojście i dojazd ze skrzynkami pocztowymi oraz miejscem na gromadzenie odpadów bytowych. Wyodrębniona droga i chodnik podnoszą bezpieczeństwo i komfort użytkowania. Budynki posiadają 3 kondygnacje nadziemne oraz tradycyjny dach pokryty dachówką ceramiczną. Do wnętrza domu prowadzi wiatrołap, a z holu można wejść na wyższe kondygnacje. Parter domu tworzy przestronny pokój dzienny z aneksem kuchennym oraz toaleta.  Z salonu poprzez dwa wyjścia z łatwością można przejść do przylegającego ogródka. Na wyższej kondygnacji znajdują się 3 pokoje, (lokale o nazwach A1 i B1 posiadają wyjście na balkon z każdego pokoju na 1p, natomiast lokal A2 posiada wyjście na balkon z dwóch pokoi), dodatkowo na 1 piętrze znajduje się wygodna łazienką, a ostatnia kondygnacja to komfortowa przestrzeń stanowiąca poddasze z indywidualną łazienką, przynależną garderobą oraz tarasem o powierzchni aż 17 m2. Powierzchnia ta może stanowić sypialnię, pracownię lub bawialnię dla dzieci.

Inwestycja otoczona jest zielenią. Na linii ogrodów znajduje się sad, a za ostatnim lokalem wyłączony z zabudowy teren zielony. Bryła budynku z licznymi podcieniami i tarasami podkreśla indywidualny charakter i zdecydowanie nadaje elegancji i wyrafinowania. Budynki utrzymane są w nowoczesnych odcieniach elewacji z naturalnie wyglądającym grafitowym pokryciem dachu z pulpitowej dachówki ceramicznej wraz z kominami wykończonymi grafitową blachą. Nowoczesną bryłę budynku o licznych uskokach i podcieniach dopełnia elewacja w systemie lekko-mokrym imitująca deski drewniane w odcieniach szarości oraz wstawki imitujące beton architektoniczny, a także elewacja z tynku w kolorze białym nadająca swoistą lekkość zabudowy. Dopełnieniem elewacji stanowią grafitowe okna  wraz z elektrycznymi roletami zewnętrznymi oraz szklane balustrady. Dodatkowym atutem są tarasy na 1 piętrze pokryte roślinnością o charakterze zielonego dachu, a ukryte rury spustowe nie burzą harmonii elewacji. Taras na 2 piętrze to strefa wypoczynku i komfortu odizolowana pełną balustradą co dodatkowo nadaje charakter swoistej intymności.

Przyszli mieszkańcy docenią kameralność osiedla oraz sąsiedztwo terenów zielonych. Bliskość Kanału Żeglugowego wraz z wieloma atrakcjami rekreacyjno-sportowymi tj kort tenisowy lub kąpielisko MORSKIE OKO  W okolicy znajduje się także Park Wroni, z którego uroków oraz atrakcji można korzystać o każdej porze roku. Po drugiej stronie do Państwa dyspozycji pozostają tereny starorzecza Widawy, które dostarczą wielu możliwości aktywnego wypoczynku, W niedalekiej odległości (200m od domu) do Państwa dyspozycji pozostaje plac zabaw, który zapewni atrakcje najmłodszym i  nieco starszym użytkownikom chcącym sprawdzić się na terenowej siłowni. Dodatkowo znajduje się też forma małego amfiteatru, która może być miejscem spotkań.  W tej samej odległości znajduje się nowopowstałe Centrum Aktywności lokalnej na Kowalach z  klimatyzowanymi multimedialnymi salami dydaktycznymi. Będzie to cudowne miejsce spotkań mieszkańców Kowal.

W otoczeniu Inwestycji znajdują się przystanki komunikacji miejskiej (w tym pętla tramwajowa), którymi wygodnie dojedziemy do oddalonego o około 5 km centrum Wrocławia. W otoczeniu znajdą Państwo bogatą ofertę edukacyjną: żłobek, przedszkole, szkołę podstawową, a także infrastrukturę zaspokajającą codzienne potrzeby takie jak: przychodnia zdrowia, klub fitness, restauracje, poczta oraz kościoły. Mieszkańcy będą mogli wygodnie skorzystać z możliwości dokonania zakupów w Centrum Handlowym Korona, lub w wielu okolicznych mniejszych sklepach wielobranżowych.

Dojazd może być realizowany poprzez ulicę Kwidzyńską oraz ulicę Kowalską, co ułatwia sprawne przedostanie się na AOW

Inwestycja Kovalovo znajduje się we wrocławskiej dzielnicy Kowale, ul. Ełcka (ok 5 km od centrum Wrocławia), a wyłącznym Biurem Sprzedaży jest Kapital Nieruchomości Kancelaria Prawna z siedzibą przy Al. Jana Matejki 2c/3, 50-333 Wrocław.

.